تبلیغات
بیمه آسیا نمایندگی رحیم پور - در چه صورت برای بیمه نامه خود باید الحاقیه درخواست نماییم

بیمه آسیا نمایندگی رحیم پور

کردستان - بانه - خیابان کمربندی - نرسیده به چهار راه سازمان آب همراه : 09183761671

در چه صورت برای بیمه نامه خود باید الحاقیه درخواست نماییم

بهترین کار آن است که برای اموال دارای بیمه نامه که شامل افزایش قیمت و یا هر تغییر دیگری در موضوع بیمه نامه شده است فورا درخواست صدور الحاقیه نمایید.

   بهتر است ابتدا به تعریف الحاقیه بپردازیم. الحاقیه بیمه نامه در واقع برگه ای است که منضم یا پیوست بیمه نامه بوده و اصلاحات و تغییرات در متن بیمه نامه اولیه را شامل می شود. این سند جزء لاینفک بیمه نامه محسوب می شود به گزارش سایت تخصصی صنعت بیمه،در ماههای گذشته شاهد افزایش قیمت کالاهای گوناگون بوده ایم. این افزایش قیمت باعث می شود تا ارزش کالا ی بیمه شده تغیبر نماید. بر اساس ماده ۱۰ قانون بیمه “درصورتیکه مالی به کمتر از قیمت واقعی بیمه شده باشد بیمه گر فقط به تناسب مبلغی که بیمه کرده است با قیمت واقعی مال مسئول خسارت خواهد بود.” طبق ماده مذکور اگر ارزش مال بیمه شده شما بالا رفته باشد، پس به قیمت کمتر از قیمت واقعی بیمه شده است و هنگام خسارت شرکت بیمه نیز خسارت را به همان نسبت پرداخت می نماید. البته برخی شرکت های بیمه با دریافت مبلغی این ماده از قانون را بیمه کرده و اثر آن را خنثی می نمایند. با توجه به مطالب گفته شده بهترین کار آن است که برای اموال دارای بیمه نامه که شامل افزایش قیمت و یا هر تغییر دیگری در موضوع بیمه نامه شده است فورا درخواست صدور الحاقیه نمایید. توجه نمایید هرگونه تغییر در بیمه نامه نیازمند به الحاقیه می باشد لذا این موضوع اهمیت بسزایی برای بیمه گذار دارد. بعنوان مثال شاهد افزایش قیمت خودرو در مدت گذشته بوده ایم؛ مالکان خودرو که بیمه نامه بدنه خودرو را خریداری کرده اند ارزش خودروی خود را در بیمه نامه ذکر نموده اند حال با افزایش قیمت در بازار خودرو می بایست به شرکت بیمه خود مراجعه و درخواست صدور الحاقیه برای این افزایش قیمت و یا تغییرات دیگر در بیمه نامه نمایندشایان ذکر است در بیمه نامه هایی مانند شخص ثالث، مسئولیت و…که دیه هم مورد توجه میباشد باید بر اساس تغییرات دیه در هر سال الحاقیه های مورد نظر را تهیه نمود تا در مواقع خسارت دچار مشکل و نارضایتی نگردید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به آدرس استان کردستان – بانه – خیابان کمربندی نرسیده به چهارراه سازمان آب بیمه آسیا نمایندگی رحیم پورمراجعه نموده و یا با شماره تلفنهای 4267446-0875 و 09183761671 تماس حاصل فرمائید.

درباره ما
بیمه آسیا نمایندگی 3553 به نام آقای علی رحیم پور در راستای توسعه اهداف بیمه آسیا مبنی بر انجام خدمات بهتر و سریع تر و اطلاع رسانی در زمینه صدور انواع بیمه نامه ها و پیگیری خسارات در حد وسع و توانایی خود اقدام به ایجاد این سایت نموده است امید است با یاری شما عزیزان از طریق ارسال نظرات، پیشنهادات و انتقادات همچنین درخواست موضوعاتی که برای شما حائز اهمیت و اولویت می باشد بتوانیم خدماتی شایان شما ارائه نماییم فعالیتهای این نمایندگی عمدتاً در زمینه های مختلف در قسمتهای مربوط به هر بیمه نامه با ارائه تخفیفات مخصوص همان عنوان درج گردیده است.
با تشکر
علی رحیم پور

علی رحیم پور


آخرین پست ها


آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :