تبلیغات
بیمه آسیا نمایندگی رحیم پور - بیمه‌گذاران فریب نرخ‌های کاذب برخی شرکتها را نخورند

بیمه آسیا نمایندگی رحیم پور

کردستان - بانه - خیابان کمربندی - نرسیده به چهار راه سازمان آب همراه : 09183761671

بیمه‌گذاران فریب نرخ‌های کاذب برخی شرکتها را نخورند


رئیس پژوهشکده بیمه در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا»، تبعات ناشی از اجرای نادرست آزادسازی تعرفه‌ها را از جمله مشکلات صنعت بیمه کشور دانست و اظهار داشت: در گذشته شرکت‌های بیمه با نرخ‌ها و تعرفه‌های مشخصی روبرو بودند به صورتی که نمی‌توانستند خارج از این قیمت‌ها خدمات خود را ارائه دهند، در حالی که در حال حاضر با ایجاد شرایط رقابتی در بازار وضعیت خاصی برای شرکت‌ها به وجود آمده است.
وی با اشاره به اینکه در فضای آزاد رقابتی برخی از شرکت‌های بیمه به قواعد بازی آشنایی نداشته و یا معیارها و ملاک‌های خاصی برای تعیین و صدور بیمه‌نامه و دریافت حق بیمه ندارند، افزود: این گونه شرکت‌ها با برآورد ناصحیح، قیمت‌هایی را ارائه می‌دهند که این امر باعث ایجاد رقابت ناسالم در بین شرکت‌های بیمه می‌شود.
رئیس پژوهشکده بیمه استفاده از روش‌های علمی در محاسبه ریسک‌ و برآورد خسارات را جهت جلوگیری از بروز مشکلات در صنعت بیمه مؤثر دانست و تصریح کرد: البته در این مسیر بیمه مرکزی و شرکت‌های بیمه نیز مکرراً بیان کرده‌اند که در شرایط رقابتی بازار نمی‌توان قیمت‌ها را به شرکت‌های بیمه دیکته و آنها را ملزم به رعایت این حدود کرد. وی افزود: ارائه نرخ‌های ارشادی عادلانه و منصفانه در صنعت بیمه می‌تواند راهنمای خوبی برای شرکت‌های بیمه باشد که نرخ‌هایی واقعی و متناسب با بازار را ارائه کنند. نوتاش در ادامه با اشاره به اینکه عمده نرخ‌های نامناسب بیشتر در بیمه باربری صورت می‌گیرد، گفت: به دلیل آنکه آزادسازی در بیمه باربری زودتر از سایر بیمه‌ها رخ داده است، گفت: در برخی مواقع تفاوت هزینه میان حداکثر و حداقل قیمت‌های ارائه شده در بازار به ۱۰ برابر می‌رسد. رئیس پژوهشکده بیمه با تأکید بر این که در شرایط بازار رقابتی، شرکت‌ها برای جذب مشتری دست به اقدامات متفاوتی می‌زنند، تصریح کرد: ممکن است برخی از شرکت‌های بیمه با حذف آیتم‌هایی از جبران خسارت بیمه‌ای خود نرخ‌های پایین‌تری را برای جذب مشتری ارائه نمایند که مشتریان متوجه آن نباشند، در این شرایط بیمه گذاران باید با بررسی بیشتر، بیمه‌نامه‌های مناسب را خریداری کنند.
درباره ما
بیمه آسیا نمایندگی 3553 به نام آقای علی رحیم پور در راستای توسعه اهداف بیمه آسیا مبنی بر انجام خدمات بهتر و سریع تر و اطلاع رسانی در زمینه صدور انواع بیمه نامه ها و پیگیری خسارات در حد وسع و توانایی خود اقدام به ایجاد این سایت نموده است امید است با یاری شما عزیزان از طریق ارسال نظرات، پیشنهادات و انتقادات همچنین درخواست موضوعاتی که برای شما حائز اهمیت و اولویت می باشد بتوانیم خدماتی شایان شما ارائه نماییم فعالیتهای این نمایندگی عمدتاً در زمینه های مختلف در قسمتهای مربوط به هر بیمه نامه با ارائه تخفیفات مخصوص همان عنوان درج گردیده است.
با تشکر
علی رحیم پور

علی رحیم پور


آخرین پست ها


آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :