تبلیغات
بیمه آسیا نمایندگی رحیم پور - نداشتن بیمه نامه زندگی برای خانواده ها هزینه ایجاد می کند

بیمه آسیا نمایندگی رحیم پور

کردستان - بانه - خیابان کمربندی - نرسیده به چهار راه سازمان آب همراه : 09183761671

نداشتن بیمه نامه زندگی برای خانواده ها هزینه ایجاد می کند

والدینی که می خواهند در مقابل اتفاقات غیرقابل پیش بینی از فرزندانشان حمایت کنند، باید بیمه زندگی داشته باشند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صنعت بیمه، بسیاری از اشخاص، هزینه بیمه زندگی را جزو هزینه های خود در نظر نمی گیرند یا این که ان را در انتهای فهرست هزینه هایشان قرار می دهند و به همین علت فکر می کنند که قادر به پرداخت هزینه های بیمه زندگی نیستند.
برای بسیاری از خانواده های ایرانی، بیمه زندگی در اولویت قرار ندارد. آمارها نشان می دهد که بیمه زندگی در ایران سهم ۵ تا ۶ درصدی از بازار بیمه را به خود اختصاص داده است در حالی که در جهان این سهم به ۶۰ درصد هم رسیده است. به عبارت دیگر در حالی که در ایران سرانه بیمه عمر برای اشخاص حدود ۴ دلار و در جهان حدود ۳۷۰ دلار است می توان نتیجه گرفت که هنوز جایگاه، آثار و فواید بیمه عمر برای مردم روشن نشده است و گرنه در یک سرمایه گذاری که بازدهی و سود آن تضمینی است، نباید هیچ تردیدی وجود داشته باشد.
شرایط اقتصادی بسیاری از خانواده ها به گونه ای است که در صورت فوت سرپرست خانواده، زندگی و تربیت فرزندان با مشکلات جدی مواجه می شود  و این در حالی است که شرایط خرید بیمه های زندگی به گونه ای است که می توان با پرداخت هزینه های اندک از بروز احتمالی چنین مسائلی پیشگیری کرد.
یک زوج جوان و سالم می توانند با حداقل هایی که شاید از هزینه خرید ۲ عدد پیتزا در ماه کمتر باشد، خرید بیمه زندگی را آغاز کنند.
برخی اشخاص نیز فکر می کنند که اتفاقات و حوادث فقط برای دیگران است و لذا بیمه های زندگی را نادیده می گیرند در حالی که واقعیت این گونه نیست و در هر لحظه ممکن است خطر و حادثه آنها را تهدید کند.
از سوی دیگر حتی اگر پرداخت هزینه خرید  بیمه زندگی کامل برای اشخاص امکان پذیر نباشد، می توانند از بیمه گر خود پیشنهادهای متعدد و منطبق با شرایط خود دریافت کنند که به هر حال به آنها امکان استفاده از این سرمایه گذاری و امتیاز را خواهد داد.
بیمه زندگی یا عمر یک ضرورت انکارناپذیر در زندگی اجتماعی امروز است و بی توجهی به آن هزینه های قابل توجهی برای خانواده ها ایجاد می کند، در حالی که درک درست از آن می تواند یک سرمایه گذاری مطمئن برای آینده باشد.

بیش از نیم قرن تجربه پشتوانه بزرگ بیمه آسیا

درباره ما
بیمه آسیا نمایندگی 3553 به نام آقای علی رحیم پور در راستای توسعه اهداف بیمه آسیا مبنی بر انجام خدمات بهتر و سریع تر و اطلاع رسانی در زمینه صدور انواع بیمه نامه ها و پیگیری خسارات در حد وسع و توانایی خود اقدام به ایجاد این سایت نموده است امید است با یاری شما عزیزان از طریق ارسال نظرات، پیشنهادات و انتقادات همچنین درخواست موضوعاتی که برای شما حائز اهمیت و اولویت می باشد بتوانیم خدماتی شایان شما ارائه نماییم فعالیتهای این نمایندگی عمدتاً در زمینه های مختلف در قسمتهای مربوط به هر بیمه نامه با ارائه تخفیفات مخصوص همان عنوان درج گردیده است.
با تشکر
علی رحیم پور

علی رحیم پور


آخرین پست ها


آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :