تبلیغات
بیمه آسیا نمایندگی رحیم پور - بیمه بدنه خودروتان را به روز کنید

بیمه آسیا نمایندگی رحیم پور

کردستان - بانه - خیابان کمربندی - نرسیده به چهار راه سازمان آب همراه : 09183761671

بیمه بدنه خودروتان را به روز کنید

رئیس کل بیمه مرکزی هم در نشست خبری دو روز پیش با تاکید مجدد بر این موضوع گفت: کسانی که بیمه بدنه دارند بهتر است هرچه سریع‌تر مابه‌التفاوت آن را در قالب الحاقیه برده و از شرکت مربوطه دریافت کنند.

بیمه آسیا

با توجه به افزایش قیمت خودرو در بازار داخلی، دارندگان بیمه بدنه‌ای که قیمت خودروشان در چند ماه اخیر افزایش یافته، ناگزیرند نسبت به دریافت الحاقیه بیمه بدنه و بروز رسانی قیمت خودرو خود اقدام کنند.
بیمه بدنه خودرو جبران کننده خسارت‌های ناشی از حوادثی است که برای خودروی مورد بیمه رخ می‌دهد و به طور معمول سه خطر اصلی حادثه، آتش‌سوزی و سرقت را شامل می‌شود.
با وجود تعداد بالای تصادفات در کشور هنوز هم تنها تعداد کمی‌از دارندگان خودرو برای خرید بیمه‌نامه بدنه اقدام می‌کنند،البته عده‌ای هم از این خدمات استفاده می‌کنند.
اما با توجه به افزایش چند ماه اخیر قیمت خودرو در بازار داخلی بخشی از دارندگان بیمه بدنه هنگام دریافت خسارت با مشکل مواجه شدند، چون مبنای پرداخت خسارت در این رشته بیمه‌ای ارزش ریالی خودرو در زمان صدور بیمه‌نامه است و بر این اساس شرکت بیمه هم تا سقف تعهدات مندرج در بیمه‌نامه ملزم به پرداخت خسارت است.
از این رو دارندگان بیمه بدنه‌ای که قیمت خودروشان در چند ماه اخیر افزایش پیدا کرده است، می‌توانند برای جلوگیری از زیان احتمالی با مراجعه به نمایندگی صادر کننده بیمه بدنه، نسبت به بروز رسانی قیمت و دریافت الحاقیه بیمه بدنه خودروی خود اقدام کنند.
رئیس کل بیمه مرکزی هم در نشست خبری دو روز پیش با تاکید مجدد بر این موضوع گفت: کسانی که بیمه بدنه دارند بهتر است هرچه سریع‌تر مابه‌التفاوت آن را در قالب الحاقیه برده و از شرکت مربوطه دریافت کنند.

درباره ما
بیمه آسیا نمایندگی 3553 به نام آقای علی رحیم پور در راستای توسعه اهداف بیمه آسیا مبنی بر انجام خدمات بهتر و سریع تر و اطلاع رسانی در زمینه صدور انواع بیمه نامه ها و پیگیری خسارات در حد وسع و توانایی خود اقدام به ایجاد این سایت نموده است امید است با یاری شما عزیزان از طریق ارسال نظرات، پیشنهادات و انتقادات همچنین درخواست موضوعاتی که برای شما حائز اهمیت و اولویت می باشد بتوانیم خدماتی شایان شما ارائه نماییم فعالیتهای این نمایندگی عمدتاً در زمینه های مختلف در قسمتهای مربوط به هر بیمه نامه با ارائه تخفیفات مخصوص همان عنوان درج گردیده است.
با تشکر
علی رحیم پور

علی رحیم پور


آخرین پست ها


آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :