تبلیغات
بیمه آسیا نمایندگی رحیم پور - بیمه آسیا خسارت جان باختگان و مصدومان تصادف قم -تهران را پرداخت می‌کند

بیمه آسیا نمایندگی رحیم پور

کردستان - بانه - خیابان کمربندی - نرسیده به چهار راه سازمان آب همراه : 09183761671

مدیرعامل بیمه آسیا:بیمه آسیا خسارت جان باختگان و مصدومان تصادف قم -تهران را پرداخت می‌کند

 
1392/06/20
17:17
 
 
مدیرعامل بیمه آسیا گفت: بیمه آسیا خسارت جان باختگان و مصدومان آتش سوزی تصادف دو اتوبوس اسکانیا را پرداخت می‌کند.
دکتر حاج فتحعلیها در گفت‌وگو با خبرنگار بانک و بیمه خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: بلافاصله پس از وقوع حادثه کارشناسان بیمه آسیا موضوع را بررسی کرده و کمیته‌ ویژه‌ای نیز برای بررسی این حادثه و پرداخت خسارت به زیان دیدگان، شکل گرفته است.

وی افزود: این کمیته ضمن بررسی علت حادثه و مشخص شدن میزان خسارات و هم‌چنین براساس آراء دستگاه قضایی و در چارچوب تعهدات بیمه آسیا، در اسرع وقت خسارت وارده به خانواده جان باختگان و مصدومان را پرداخت خواهد کرد.

مدیر عامل بیمه آسیا ضمن عرض تسلیت به خانواده‌های جان‌باختگان این حادثه و هم‌چنین آرزوی سلامت و بهبودی برای مجروحان، اعلام کرد: خانواده‌های جان‌باختگان و مصدومان می‌توانند برای پیگیری موضوع و تشکیل پرونده جهت دریافت خسارت، به شعب بیمه آسیا در شهرهای قم، اصفهان، یزد و تهران مراجعه کنند.

وی خاطر نشان کرد که این حادثه در ماه حرام اتفاق افتاده و دیه هر نفر در این ماه 152 میلیون تومان است. هم‌چنین خسارت مالی اتوبوس‌ و سایر خودروهای سواری که در این حادثه از بین رفته اند یا دچار آسیب شده‌اند طبق شرایط بیمه نامه توسط بیمه آسیا پرداخت می‌شود.

وی افزود: مبلغ خسارت این تصادف هولناک، میلیارد‌ها تومان برآورد می‌شود.
درباره ما
بیمه آسیا نمایندگی 3553 به نام آقای علی رحیم پور در راستای توسعه اهداف بیمه آسیا مبنی بر انجام خدمات بهتر و سریع تر و اطلاع رسانی در زمینه صدور انواع بیمه نامه ها و پیگیری خسارات در حد وسع و توانایی خود اقدام به ایجاد این سایت نموده است امید است با یاری شما عزیزان از طریق ارسال نظرات، پیشنهادات و انتقادات همچنین درخواست موضوعاتی که برای شما حائز اهمیت و اولویت می باشد بتوانیم خدماتی شایان شما ارائه نماییم فعالیتهای این نمایندگی عمدتاً در زمینه های مختلف در قسمتهای مربوط به هر بیمه نامه با ارائه تخفیفات مخصوص همان عنوان درج گردیده است.
با تشکر
علی رحیم پور

علی رحیم پور


آخرین پست ها


آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :