تبلیغات
بیمه آسیا نمایندگی رحیم پور - جعبه سیاه این بار برای یاری به بیمه گران

بیمه آسیا نمایندگی رحیم پور

کردستان - بانه - خیابان کمربندی - نرسیده به چهار راه سازمان آب همراه : 09183761671

جعبه سیاه این بار برای یاری به بیمه گران

 
1394/04/20
12:55
 
 
تکنولوژی‌های هوشمند به ‌کار رفته در خودروها می‌ توانند تفاوت آشکاری بین رفتارهای رانندگی انسان و ماشین قائل شوند.
"جعبه سیاه" اتومبیل باعث شده که بیمه گران به فکر استفاده از این تکنولوژی جدید بیافتند.

به نقل از بیزینس اینشورنس، ، برخی از شرکت‌ های بیمه اگر مشتریان ‌شان قبول کنند در خودروهای خود جعبه سیاه نصب کنند، پول کمتری از آنها دریافت می ‌کنند.

در این گزارش آمده است که این جعبه سیاه برخی از اطلاعات مانند سرعت توقف، شتاب و شعاع چرخش خودرو را ثبت می‌ کند. هم‌ اکنون دو شرکت آمریکایی فعال در زمینه بیمه اتومبیل به نام‌‌های "پروگرسیو" و "آل ‌استیت" این برنامه را اجرا می‌ کنند.

"جک بوئگلین" یکی از متخصصان آمریکایی در اینباره می گوید که آزادی، حریم خصوصی و مسئولیت عناصر مستقلی نیستند، بلکه بخش‌ های به هم پیوسته ‌ای هستند که در کنار هم پازل قوانین و مقرارت مربوط به خودروهای بدون راننده را تکمیل می ‌کنند. در واقع آنان مانند یک فرمول هستند که نتیجه نهایی آن به وزن هر یک از عناصر معادله بستگی دارد.

او ادامه می دهد، این تکنولوژی‌های هوشمند به ‌کار رفته در خودروها می‌ توانند تفاوت آشکاری بین رفتارهای رانندگی انسان و ماشین قائل شوند.
طبق این گزارش، این تکنولوژی ‌ها می‌ توانند در صورت تصادف، درصد خطای راننده را برآورد کنند و مسئولیت را بین انسان و ماشین تقسیم کنند. با این تکنولوژی بر اساس شواهد و مدارکی که توسط کامپیوتر خودرو جمع ‌آوری شده‌، مقصر اصلی شناخته می شود. اما در مواردی که انسان کنترل کامل خودرو را به ماشین واگذار کرده است، همه مسئولیت متوجه تولیدکنندگان خواهد بود
درباره ما
بیمه آسیا نمایندگی 3553 به نام آقای علی رحیم پور در راستای توسعه اهداف بیمه آسیا مبنی بر انجام خدمات بهتر و سریع تر و اطلاع رسانی در زمینه صدور انواع بیمه نامه ها و پیگیری خسارات در حد وسع و توانایی خود اقدام به ایجاد این سایت نموده است امید است با یاری شما عزیزان از طریق ارسال نظرات، پیشنهادات و انتقادات همچنین درخواست موضوعاتی که برای شما حائز اهمیت و اولویت می باشد بتوانیم خدماتی شایان شما ارائه نماییم فعالیتهای این نمایندگی عمدتاً در زمینه های مختلف در قسمتهای مربوط به هر بیمه نامه با ارائه تخفیفات مخصوص همان عنوان درج گردیده است.
با تشکر
علی رحیم پور

علی رحیم پور


آخرین پست ها


آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :