تبلیغات
بیمه آسیا نمایندگی رحیم پور - افزایش سقف بیمه عمر تا 100 سال

بیمه آسیا نمایندگی رحیم پور

کردستان - بانه - خیابان کمربندی - نرسیده به چهار راه سازمان آب همراه : 09183761671

رئیس شورایعالی صنعت بیمه :شرایط جدید صدور مجوز بیمه‌ای/ افزایش سقف بیمه عمر تا 100 سال

 
1390/09/02
 
 
رئیس شورایعالی صنعت بیمه با اعلام شرایط جدید صدور مجوز برای تاسیس شرکت های بیمه‌ گفت: طبق مصوبه شورایعالی بیمه سقف استفاده از بیمه عمر از 75 به 100 سال افزایش یافت.
سید محمد کریمی امروز در یک نشست خبری با بیان اینکه در تقویم کشور 13 آذرماه روز ملی بیمه نام گذاری شده است، گفت: با 77 سال سابقه خدمات بیمه‌ای و 41 سال تاسیس بیمه مرکزی، ایران از کشورهای پیشرو در ارایه خدمات بیمه‌ای است.
رئیس کل بیمه مرکزی ایران با بیان اینکه متاسفانه به دلیل پائین بودن تعامل بین رسانه‌ها و شرکت‌های بیمه‌ای هم اکنون سرانه ملی بیمه برای هر نفر در کشور حدود 70 دلار است، اظهار داشت:‌ این میزان در کشورهای مختلف به صورت میانگین 608 دلار است.
وی همچنین با بیان اینکه ضریب نفوذ بیمه در کشور ما 1.5 درصد است، میانگین دنیا و کشورهای پیشرفته را 7.5 درصد و حتی در مواردی 12 درصد بیان داشت و افزود: بیمه مرکزی ایجاد بیمه‌های زندگی و سلامت را در دستور کار قرار داده است.
رئیس شورایعالی صنعت بیمه با اشاره به اینکه در حال حاضر ضریب نفوذ بیمه‌های زندگی به صورت میانگین در کشور 5 درصد است، ادامه داد: این میزان در کشورهای پیشرفته تا 80 درصد نیز توسعه یافته است و ما تا آن میزان فاصله زیادی داریم.
وی از تدوین سه رویکرد جدید برای توسعه بیمه در کشور خبر داد و با بیان اینکه توسعه بیمه های زندگی در 104 رشته و حرف مختلف یکی از اولویت‌ها محسوب می‌شود، گفت: ایجاد بیمه‌های اعتباری در حال حاضر به عنوان رویکرد بعدی و حمایت از مشاغل خرد و کلان و سرمایه گذاری‌های خارجی در ایران و همچنین سرمایه ‌گذاری‌های ایرانی در خارج از دیگر اولویت‌ها محسوب می‌شود.
رئیس کل بیمه مرکزی ایران با اشاره به شرایط جدید صدور مجوز فعالیت بیمه‌ای برای شرکت‌های جدید اظهار داشت: صدور پروانه جدید فقط شانس فعالیت شرکت‌ها در حوزه بیمه‌های زندگی، اعتباری و کشاورزی صورت می‌گیرد.
وی همچنین از دو مصوبه جدید شورایعالی بیمه در روز گذشته خبر داد و با بیان اینکه در قالب یک مصوبه محدودیت سنی 75 سال برای بیمه‌های عمر به 100 سال افزایش یافته است، گفت: این موضوع باعث می‌شود تا افراد بیشتری بتوانند از مزایای بیمه‌های عمر بهره مند شوند.
کریمی همچنین به مصوبه شورایعالی بیمه در زمینه برقراری مستمری برای کسانیکه علاقمند به خریداری بیمه‌های مستمری هستند خبر داد و افزود: عرضه بیمه نامه‌های مستمری برای افراد شاغل و آنهایی که در شرف بازنشستگی هستند به زودی به شرکت‌های بیمه ابلاغ خواهد شد.
درباره ما
بیمه آسیا نمایندگی 3553 به نام آقای علی رحیم پور در راستای توسعه اهداف بیمه آسیا مبنی بر انجام خدمات بهتر و سریع تر و اطلاع رسانی در زمینه صدور انواع بیمه نامه ها و پیگیری خسارات در حد وسع و توانایی خود اقدام به ایجاد این سایت نموده است امید است با یاری شما عزیزان از طریق ارسال نظرات، پیشنهادات و انتقادات همچنین درخواست موضوعاتی که برای شما حائز اهمیت و اولویت می باشد بتوانیم خدماتی شایان شما ارائه نماییم فعالیتهای این نمایندگی عمدتاً در زمینه های مختلف در قسمتهای مربوط به هر بیمه نامه با ارائه تخفیفات مخصوص همان عنوان درج گردیده است.
با تشکر
علی رحیم پور

علی رحیم پور


آخرین پست ها


آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :