تبلیغات
بیمه آسیا نمایندگی رحیم پور - ثبت سوابق بیمه‌ای در گواهینامه‌های رانندگی

بیمه آسیا نمایندگی رحیم پور

کردستان - بانه - خیابان کمربندی - نرسیده به چهار راه سازمان آب همراه : 09183761671

ثبت سوابق بیمه‌ای در گواهینامه‌های رانندگی

 
1390/11/29
08:25
 
 
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی با بیان این که بستر الکترونیکی شدن بیمه‌نامه‌ها فراهم شده است گفت:در آینده نزدیک در مورد نحوه اجرای این طرح اطلاع رسانی خواهد شد.
اسکندر مومنی با اشاره به این که باید اقدامات پیشگیرانه انجام داد تا تصادفی صورت نگیرد اظهار داشت: مرحله بعدی اقدامات مشترک ما با بیمه مربوط به انجام اقدامات پیشگیرانه خواهد بود.
رییس پلیس راهور ناجا با اشاره به تفاهم‌نامه امضا شده میان پلیس راهور و بیمه مرکزی گفت: سرعت در پرداخت خسارت بدون حضور طرفین و پرداخت حداکثر سقف خسارت به مبلغ ?? میلیون و ??? هزار ریال بدون کروکی پلیس از موضوعات اصلی در این تفاهم نامه بود.
وی با بیان این که از اول اسفندماه اجرای طرح پرداخت جریمه به تصادفات خسارتی سازشی به صورت آزمایشی در سطح شهر تهران به اجرا درخواهد آمد تصریح کرد:یکی دیگر از موضوعات این تفاهم‌نامه پرداخت خسارت به صورت سیار است که مسوولان بیمه داوطلب شده‌اند که با حضور در سر صحنه در طول شبانه‌روز اقدام به پرداخت خسارت کنند.
وی با بیان این که بر اساس قانون تردد خودروهای فاقد بیمه‌نامه در جاده‌های کشور ممنوع شده است تاکید کرد: یکی از موضوعاتی که مردم را بسیار رنج می‌داد این بود که ممکن بود پلیس در یک جاده بیابانی خودرویی بدون بیمه نامه را متوقف کند قرار شد ساز و کاری اتخاذ شود تا در محل‌های نزدیک به پاسگاه‌های پلیس راه دفاتر بیمه حضور داشته باشند تا نداشتن بیمه نامه مانع از سفر افراد نشود.
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا با اشاره به وجود طرح پرداخت جریمه بدون کروکی پلیس در گذشته تصریح کرد: یکی از گلایه‌های ما و افکار عمومی از بیمه در گذشته همین بود که چرا نباید تسهیلات پرداخت خسارت به شهروندان به همان سرعت دریافت حق بیمه باشد و حتی در بعضی از شهرها نیز یک شعبه پرداخت خسارت نیز وجود نداشته باشد.

وی با بیان اینکه یکی از گلایه‌ها ما همواره تاخیر در پرداخت خسارت بوده است گفت: یکی دیگر از مواردی که در این تفاهم‌نامه رفع شد این بود که در گذشته اگر میان بیمه فردی فاصله می‌افتاد باید کروکی را به دفاتر بیمه می برد که امروز دیگر این گونه نیست.
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا با اشاره به بحث تبادل اطلاعات میان پلیس و شرکت‌های بیمه تاکید کرد: در گواهینامه‌های هوشمند تمام سوابق مربوط به تخلفات راننده، نمرات منفی، داشتن بیمه‌نامه و ... ذخیره می‌شود تا در صورت نیاز ماموران بتوانند با استفاده از دستگاه‌های الکترونیکی خود آن را بررسی کنند.
وی با بیان اینکه شرکت‌های بیمه باید بتوانند میان راننده پرخطر و کم خطر تمایز قایل شوند درباره برچسب‌های بیمه افزود : شرکت‌های بیمه باید برچسب های خود را به گونه‌ای طراحی کنند که قابل شناسایی از طریق سیستم کنترل ترافیک باشد.
درباره ما
بیمه آسیا نمایندگی 3553 به نام آقای علی رحیم پور در راستای توسعه اهداف بیمه آسیا مبنی بر انجام خدمات بهتر و سریع تر و اطلاع رسانی در زمینه صدور انواع بیمه نامه ها و پیگیری خسارات در حد وسع و توانایی خود اقدام به ایجاد این سایت نموده است امید است با یاری شما عزیزان از طریق ارسال نظرات، پیشنهادات و انتقادات همچنین درخواست موضوعاتی که برای شما حائز اهمیت و اولویت می باشد بتوانیم خدماتی شایان شما ارائه نماییم فعالیتهای این نمایندگی عمدتاً در زمینه های مختلف در قسمتهای مربوط به هر بیمه نامه با ارائه تخفیفات مخصوص همان عنوان درج گردیده است.
با تشکر
علی رحیم پور

علی رحیم پور


آخرین پست ها


آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :