تبلیغات
بیمه آسیا نمایندگی رحیم پور - فقط 10درصد ساختمان های تهران بیمه زلزله دارند.

بیمه آسیا نمایندگی رحیم پور

کردستان - بانه - خیابان کمربندی - نرسیده به چهار راه سازمان آب همراه : 09183761671

ئیس کل بیمه مرکزی: فقط 10درصد ساختمان های تهران بیمه زلزله دارند.

 
1390/12/25
07:32
 
 
مهندس سیدمحمد کریمی گفت: زلزله پدیده‌ای است که نه می‌توان از آن گریزان بود و نه می‌شود آن را پیش‌بینی یا حذف کرد چرا كه در قدرت بشر نیست که از وقوع زلزله جلوگیری کند.
وی با اشاره به زلزله‌خیز بودن کشور اظهار داشت: مؤسسات ژئوفیزیک بر منبای اطلاعات مربوط به پس لرزه ها براساس علم محاسبات و آمار پیش‌بینی‌هایی را انجام می‌دهند، ولی توانایی پیش‌بینی قطعی آن را ندارند.
رئیس کل بیمه مرکزی خاطرنشان کرد: دغدغه‌ ما زندگی مردم است و باید با برگزاری این قبیل همایش‌ها با حضور سازمان‌های مرتبط همچون شهرداری‌ها، سازمان مدیریت بحران، هلال‌احمر، و ... از بروز خسارت‌های سنگین جلوگیری کرد تا مردم با احساس آرامش و اطمینان به زندگی خود ادامه دهند.
كریمی با تأکید بر نحوه ساخت‌و‌ساز منازل مسکونی در کشور اضافه کرد: چه دلیلی وجود دارد در جاهایی که احتمال وقوع زلزله است به ساخت مسکن اقدام کنیم، در تهران اگر مناطقی به عنوان مناطق زلزله‌خیر شناسایی شده باید به مردم راهنمایی‌های لازم را داد تا در آن مناطق اقدام به ساخت‌و‌ساز نکنند و شهرداری نیز مجوز احداث بنا را برای این مناطق صادر نکند.
مهندس کریمی با اشاره به برنامه‌ریزی‌های لازم در راستای جبران خسارت‌های ناشی از زلزله گفت: از عمده‌ترین مباحثی که می‌تواند مورد توجه قرار گیرد، آگاهی بخشی به مردم است، با فرهنگ‌سازی و دادن اطلاعات لازم درباره زلزله می‌توان به مردم کمک کرد و آنها را به خرید بیمه‌نامه زلزله ترغیب کرد.
وی در ادامه افزود: در شرایط وقوع حوادث غیرطبیعی وظیفه صنعت بیمه جبران خسارتهایی است که رخ می‌دهد و لازمه این کار قبل از هر چیز اطلاع‌رسانی دقیق در خصوص ویژگی‌ها و مزایای بیمه است که در این شرایط نقش بی بدیلی دارد.
رئیس کل بیمه مرکزی با اشاره به جایگاه بیمه در زندگی مردم اظهار داشت: از کل ساختمان‌های تهران فقط 10 درصد بیمه‌نامه زلزله دارند که این نشان‌دهنده گرایش کم مردم به بیمه زلزله است. در همین راستا باید با فرهنگ‌سازی و توسعه فرهنگ بیمه مردم را به سمت خرید انواع بیمه‌نامه از جمله بیمه‌نامه زلزله راهنمایی کرد.
وی با تأکید بر آمادگی شرکت‌های بیمه در پرداخت خسارت گفت: شرکت‌های بیمه باید بین ساختمان‌هایی که با رعایت اصول ایمنی ساخته می‌شود و ساختمان‌هایی که از اصول یاد شده تبعیت نمی‌کنند تفاوت قائل شوند و حق بیمه‌های متفاوتی را تعیین کنند.
وی در پایان اظهار امیدواری کرد که نتایج طرح‌های پژوهشی مذکور به صورت پیشنهادهایی برای ارائه و تصویب در شورای عالی بیمه در اختیار صنعت بیمه قرار گیرد.روابط عمومی بیمه مرکزی جمهوری اشلامی ایران
درباره ما
بیمه آسیا نمایندگی 3553 به نام آقای علی رحیم پور در راستای توسعه اهداف بیمه آسیا مبنی بر انجام خدمات بهتر و سریع تر و اطلاع رسانی در زمینه صدور انواع بیمه نامه ها و پیگیری خسارات در حد وسع و توانایی خود اقدام به ایجاد این سایت نموده است امید است با یاری شما عزیزان از طریق ارسال نظرات، پیشنهادات و انتقادات همچنین درخواست موضوعاتی که برای شما حائز اهمیت و اولویت می باشد بتوانیم خدماتی شایان شما ارائه نماییم فعالیتهای این نمایندگی عمدتاً در زمینه های مختلف در قسمتهای مربوط به هر بیمه نامه با ارائه تخفیفات مخصوص همان عنوان درج گردیده است.
با تشکر
علی رحیم پور

علی رحیم پور


آخرین پست ها


آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :