تبلیغات
بیمه آسیا نمایندگی رحیم پور - اولویت بیمه آسیا، پرداخت خسارت‌های به حق مردم است

بیمه آسیا نمایندگی رحیم پور

کردستان - بانه - خیابان کمربندی - نرسیده به چهار راه سازمان آب همراه : 09183761671

اولویت های اساسی بیمه آسیا، پرداخت خسارتهای به‌حق مردم، پشتیبانی از شبکه فروش و شناخت منطقه ای برای افزایش حق بیمه ها می باشد.

به گزارش روابط عمومی بیمه‌آسیا، دکتر حاج فتحعلیها مدیر عامل بیمه آسیا در اولین گردهمایی روسای شعب بیمه‌آسیا با اشاره به نامگذاری سال جدید توسط مقام معظم رهبری به عنوان “تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی” گفت: با توجه به رشد ۵۳ درصدی در سال گذشته، وضعیت پرتفوی بیمه آسیا خوب بوده و از میانگین رشد صنعت بیمه فراتر عمل کرده ایم و امیدواریم در جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری و نامگذاری سال جدید، بیمه آسیا به عنوان یک شرکت بیمه ای توانمند داخلی نقش موثری در حمایت از کار و سرمایه ایرانی ایفا نماید.
مدیر عامل بیمه آسیا با تاکید بر هوشمندی مسوولان شعب بیمه آسیا در رصد آمارهای مربوط به حوزه فعالیت خود، بیان داشت: می بایست با رصد آمارهای صنعت بیمه در کشور و منطقه به سطحی از آگاهی های فنی برسیم تا بتوانیم با هدایتگری در فضای رقابتی سالم، منافع و منابع بیمه آسیا را حفظ کنیم.
وی افزود : منافع بیمه آسیا در جذب پرتفوی با کیفیت و پرداخت خسارتهای به حق می باشد که در این صورت می توانیم به عنوان یک شرکت بیمه ای توانمند و کارا خدمات بیمه ای مناسب به بیمه گذاران ارائه دهیم.
دکتر حاج فتحعلیها در ادامه با تصریح پرداخت خسارت های به حق به زیاندیدگان، اظهار داشت: وقتی خسارت زیاندیدگان به حق است می بایست سریع، به موقع و با احترام پرداخت شود، لیکن اگر خسارتی به حق نیست باید با احترام به مشتریان و حفظ حقوق بیمه آسیا، از پرداخت آن جلوگیری شود.
مدیر عامل بیمه آسیا در بخش دیگری از سخنان خود مدیریت کارکنان را یکی از پیچیده ترین فعالیت ها برشمرد و گفت: اصلاح فرهنگ سازمانی و ایجاد فرهنگ کار و تلاش به عنوان یک وظیفه می بایست سرلوحه فعالیت مدیران بیمه آسیا قرار بگیرد.
دکتر حاج فتحعلیها در ادامه، ارتباط با شبکه فروش را مستلزم یک مدیریت هوشمندانه دانست و بیان داشت: ارتباط با شبکه فروش باید معقولانه بوده و تلاش شود به عنوان پشتیبان، شبکه فروش را در بازار رقابتی امروز مورد حمایت قرار داد.
مدیر عامل بیمه آسیا در پایان حفظ منافع و منابع شرکت های بیمه و تلاش برای یک رقابت عادلانه و صادقانه را مصداق عینی وفاداری به صنعت بیمه کشور دانست
درباره ما
بیمه آسیا نمایندگی 3553 به نام آقای علی رحیم پور در راستای توسعه اهداف بیمه آسیا مبنی بر انجام خدمات بهتر و سریع تر و اطلاع رسانی در زمینه صدور انواع بیمه نامه ها و پیگیری خسارات در حد وسع و توانایی خود اقدام به ایجاد این سایت نموده است امید است با یاری شما عزیزان از طریق ارسال نظرات، پیشنهادات و انتقادات همچنین درخواست موضوعاتی که برای شما حائز اهمیت و اولویت می باشد بتوانیم خدماتی شایان شما ارائه نماییم فعالیتهای این نمایندگی عمدتاً در زمینه های مختلف در قسمتهای مربوط به هر بیمه نامه با ارائه تخفیفات مخصوص همان عنوان درج گردیده است.
با تشکر
علی رحیم پور

علی رحیم پور


آخرین پست ها


آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :