تبلیغات
بیمه آسیا نمایندگی رحیم پور - معاون بیمه مرکزی ایران :ورود بیمه‌های جدید به بازار/ شرکتهای بیمه رتبه‌بندی می‌شوند

بیمه آسیا نمایندگی رحیم پور

کردستان - بانه - خیابان کمربندی - نرسیده به چهار راه سازمان آب همراه : 09183761671

معاون بیمه مرکزی ایران از ورود شرکت های غیر دولتی جدید به بازار بیمه کشور به زودی خبر داد و گفت: شرکتهای بیمه رتبه بندی می شوند.
رحیم مصدق در گفتگو با مهر از برنامه بیمه مرکزی برای ارزیابی و رتبه بندی شرکت های بیمه خبر داد و گفت: برای اجرای این برنامه موسساتی که دارای صلاحیت بوده و قادر به ارزیابی و رتبه بندی موسسات بیمه و کارگزاری های بیمه باشند شناسایی می شوند.

معاون طرح و توسعه بیمه مرکزی ایران با اعلام اینکه شناسایی موسساتی که بتوانند کار ارزیابی خسارت بیمه ها را انجام دهند نیز در دستور کار است، افزود: در عین حال قصد داریم از مشتریان بیمه ای بیمه گذاران در مورد عملکرد شرکت های بیمه نظرسنجی کنیم.


وی ادامه داد: این نظر سنجی کیفیت خدمات ارائه شده توسط شرکت های بیمه به مشتریان و نحوه آن را در بر می گیرد تا بتوانیم توسعه صنعت بیمه و ایجاد شفافیت در بازار بیمه کشور را شاهد باشیم.

عضو هیئت عامل بیمه مرکزی ایران همچنین از وجود تعداد بالای تقاضای تاسیس شرکت بیمه در بیمه مرکزی خبر داد و افزود: حدود 25 تقاضای تاسیس بیمه به صورت غیر دولتی به بیمه مرکزی رسیده است.

وی با اعلام اینکه بیمه مرکزی تمام تقاضاها را مورد بررسی قرار می دهد، اظهار داشت: برخی از تقاضاها از سوی متقاضیان به صورت جدی مورد پیگیری قرار می گیرد.

مصدق گفت: برخی دیگر از تقاضاها چندان از سوی متقاضیان به طور جدی پیگیری نمی شود و یا اینکه مدارک ارائه شده به بیمه مرکزی کافی نیست.

وی اظهار امیدواری کرد که در آینده ورود شرکت های بیمه جدید به بازار بیمه کشور که از توان مالی و سرمایه کافی برخوردار خواهند بود را شاهد باشیم.
درباره ما
بیمه آسیا نمایندگی 3553 به نام آقای علی رحیم پور در راستای توسعه اهداف بیمه آسیا مبنی بر انجام خدمات بهتر و سریع تر و اطلاع رسانی در زمینه صدور انواع بیمه نامه ها و پیگیری خسارات در حد وسع و توانایی خود اقدام به ایجاد این سایت نموده است امید است با یاری شما عزیزان از طریق ارسال نظرات، پیشنهادات و انتقادات همچنین درخواست موضوعاتی که برای شما حائز اهمیت و اولویت می باشد بتوانیم خدماتی شایان شما ارائه نماییم فعالیتهای این نمایندگی عمدتاً در زمینه های مختلف در قسمتهای مربوط به هر بیمه نامه با ارائه تخفیفات مخصوص همان عنوان درج گردیده است.
با تشکر
علی رحیم پور

علی رحیم پور


آخرین پست ها


آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :