تبلیغات
بیمه آسیا نمایندگی رحیم پور - حذف شخص ثالث از پرتفوی شرکت های معترض بیمه ای

بیمه آسیا نمایندگی رحیم پور

کردستان - بانه - خیابان کمربندی - نرسیده به چهار راه سازمان آب همراه : 09183761671

رئیس کل بیمه مرکزی :حذف شخص ثالث از پرتفوی شرکت های معترض بیمه ای

 
1391/04/03
07:55
 
 
رئیس کل بیمه مرکزی گفت: شرکت بیمه ای که شخص ثالث را از سبد پرتفوی خود حذف کند، جایزه دارد.
سید محمد کریمی رئیس کل بیمه مرکزی طی گفتگویی با خبرنگار خبرگزاری موج در خصوص افزایش 40 درصدی تعهدات شرکت های بیمه با بالا رفتن نرخ دیه در سال جاری و انتقاد مدیران عامل شرکت های بیمه ای به زیاندهی بیمه شخص ثالث و کاهش درآمد و ذخایر شرکتها، اظهار داشت: ما اکنون در شرایطی هستیم که رقابت را تمرین می کنیم؛ پیش از این می گفتیم بیمه خریدنی است اما الان می گوئیم بیمه "فروختنی" است. وی در پاسخ به اظهارات برخی مدیران بیمه ای که عنوان کردند، عدم تناسب افزایش نرخ دیه و حق بیمه موجب زیان عملیاتی شرکتها می شود و درآمد شرکتها به تبع آن کاهش قابل توجهی پیدا خواهد کرد و احتمال آن وجود دارد که شرکتها دیگر قادر به پرداخت خسارت نباشند، گفت: بیمه گران باید حق و حقوق بیمه گذاران را رعایت کنند و بیمه گذار نیز باید حق بیمه خود را به موقع به بیمه گر پرداخت نماید.رئیس کل بیمه مرکزی با صراحت گفت: هیچ شرکت بیمه ای حق ندارد که خسارت مردم را در بیمه شخص ثالث پرداخت نکند، اگر چنین مسئله ای اتفاق بیفند این امر به معنای آن است که ما کوتاهی کردیم.وی خاطر نشان کرد: شرکت های بیمه ای که احساس می کنند، وضعیت خوبی ندارند، قبل از آنکه ورشکسته شوند به ما بگویند تا فکری به حال و روز آنها بکنیم. وی ادامه داد: شرکتی که دم از آن میزند که بیمه شخص ثالث زیانده است، اعلام کند تا فعالیت آن را محدود کنیم؛ هر شرکت بیمه ای که علاقمند است که دیگر بیمه شخص ثالث صادر نکند، بیمه شخص ثالث را از پرتفوی وی حذف می کنیم. کریمی متذکر شد: هیچ شرکت بیمه ای حاضر نیست که بیمه شخص ثالث را از سبد پرتفوی خود حذف کند، اگر کسی این کار را کرد، جایزه دارد. وی اعلام کرد: هم اکنون روی همین نرخی که اعلام می شود مدیران معترض آن هستند، تخفیفات ویژه داده می شود.
رئیس کل بیمه مرکزی در این گفتگو با موج، عنوان کرد: بیمه مرکزی آمادگی کامل دارد تا در حضور خبرنگاران با بیمه گران مناظره داشته باشند تا ببینید آیا بیمه شخص ثالث برای بیمه گران صرفه دارد یا زیان.
درباره ما
بیمه آسیا نمایندگی 3553 به نام آقای علی رحیم پور در راستای توسعه اهداف بیمه آسیا مبنی بر انجام خدمات بهتر و سریع تر و اطلاع رسانی در زمینه صدور انواع بیمه نامه ها و پیگیری خسارات در حد وسع و توانایی خود اقدام به ایجاد این سایت نموده است امید است با یاری شما عزیزان از طریق ارسال نظرات، پیشنهادات و انتقادات همچنین درخواست موضوعاتی که برای شما حائز اهمیت و اولویت می باشد بتوانیم خدماتی شایان شما ارائه نماییم فعالیتهای این نمایندگی عمدتاً در زمینه های مختلف در قسمتهای مربوط به هر بیمه نامه با ارائه تخفیفات مخصوص همان عنوان درج گردیده است.
با تشکر
علی رحیم پور

علی رحیم پور


آخرین پست ها


آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :