تبلیغات
بیمه آسیا نمایندگی رحیم پور - سالانه ۲۰ تا ۲۷ هزار ایرانی در تصادفات رانندگی کشته می شوند

بیمه آسیا نمایندگی رحیم پور

کردستان - بانه - خیابان کمربندی - نرسیده به چهار راه سازمان آب همراه : 09183761671

کثر تصادفات و سوانح رانندگی در کشور ما به دلیل نبود قوانین مناسب نیست بلکه عدم التزام به قانون است که منجر به عدم رانندگی صحیح و وقوع سوانح و تصادفات می شود.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: سالانه ۲۰ تا ۲۷ هزار نفر در کشور بر اثر تصادفات رانندگی کشته می شوند.

به گزارش مهر ، جعفر تشکری هاشمی روز دوشنبه در نخستین نشست آموزه های دینی و رفتاری شهروندی که با حضور مدیران حوزه حمل و نقل و ترافیک و اعضای شورای شهر تهران برگزار شد، خاطر نشان کرد: رشد چشمگیر و پرشتاب شهر نشینی و زندگی ماشینی و افزایش آمد و شدهای شهری نیاز به مجموعه ای از آداب و سنتها و روشها و فرهنگها را الزام آور کرده و در این میان پایندی به ارزشهای دینی، معنوی، اجتماعی و استناد به آموزه های قرآنی و اخلاقی از اهمیت ویژه برخوردار است.

وی ادامه داد: مردم ایران در بسیاری از اصول اخلاقی و رفتاری سرآمد و زبانزد مردم دنیا هستند اما متاسفانه در اصول و قواعد رانندگی و رفتارهای ترافیکی این ویژگی کمتر در مردم ما به چشم می خورد.

تشکری هاشمی افزود: به سبب ناهنجاریهای رفتاری و ترافیکی روزانه میلیونها ساعت وقت شهروندان به هدر می رود و اعصاب و روان هزاران نفر از شهروندان به مخاطره می افتد. همچنین بر اثر این ناهنجاریها جان انسانها به عنوان ارزشمند ترین سرمایه به خطر می افتد و بسیاری از این مخاطرات به دلیل ندانم کاریها، عدم آموزش و فرهنگ غلط است که به سادگی می توان با همراهی و همکاری مردم و رسانه ها نسبت به ارایه آموزشهای لازم به منظور ارتقای فرهنگ رفتاری شهروندان اقدام کرد.

معاون شهردار تهران تاکید کرد: سالانه بین ۲۰ تا ۲۷ هزار نفر در کشور بر اثر تصادفات رانندگی کشته می شوند که بخش قابل توجهی از این حوادث به دلیل رانندگی غلط است.

وی خاطر نشان کرد: اکثر تصادفات و سوانح رانندگی در کشور ما به دلیل نبود قوانین مناسب نیست بلکه عدم التزام به قانون است که منجر به عدم رانندگی صحیح و وقوع سوانح و تصادفات می شود.

تشکری هاشمی افزود: باید به نوعی عمل شود تا با ارتقای فرهنگ عمومی، شهروندان خود را مجاب به رعایت قوانین بدانند.
درباره ما
بیمه آسیا نمایندگی 3553 به نام آقای علی رحیم پور در راستای توسعه اهداف بیمه آسیا مبنی بر انجام خدمات بهتر و سریع تر و اطلاع رسانی در زمینه صدور انواع بیمه نامه ها و پیگیری خسارات در حد وسع و توانایی خود اقدام به ایجاد این سایت نموده است امید است با یاری شما عزیزان از طریق ارسال نظرات، پیشنهادات و انتقادات همچنین درخواست موضوعاتی که برای شما حائز اهمیت و اولویت می باشد بتوانیم خدماتی شایان شما ارائه نماییم فعالیتهای این نمایندگی عمدتاً در زمینه های مختلف در قسمتهای مربوط به هر بیمه نامه با ارائه تخفیفات مخصوص همان عنوان درج گردیده است.
با تشکر
علی رحیم پور

علی رحیم پور


آخرین پست ها


آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :