یکی از مهم ترین اندیشه های هر شخص در زندگی فردی و اجتماعی ، ایجاد شرایط مطلوب برای تامین آتیه و پیشگیری از عواقب نا مطلوب حوادث ناخواسته به منظور نیل به آرامش خاطر است. عدم وجود پشتوانه های موثر در مواجهه با حادثه های غیر منتظره ، اغلب موجب ناامیدی میشود و گاهی امواج سهمگین حوادث ، چنان ویران کننده است که انسان را تا مرز نیستی سوق میدهد. هدف از تکاپوی مداوم انسان در مسیر پرفراز و نشیب زندگی ، دستیابی به شرایط مطلوب و مطمئن به منظور غلبه بر مشکلات و رسیدن و ماندن در ساحل امن و آرامش است. بیمه یکی از ابزارهایی است که بشر برای تحقق این اهداف فراهم آورده است. در میان انواع بیمه های زندگی ، بیمه عمر و پس انداز از جمله بیمه نامه هایی است که آثار اقتصادی بسیار سودمندی را برای افراد و جامعه ایجاد می نماید.

بیمه های عمر زمانی انفرادی
در بیمه عمر زمانی که حیات شخص بیمه شده در طول مدت معین بیمه می‎شود تعهد بیمه گر عبارتست از پرداخت سرمایه بیمه به ذینفع بیمه نامه در صورت فوت به هر علت بیمه شده در طول مدت بیمه.
بیمه عمر مانده بدهکار
پوشش بیمه عمر مانده بدهکار شامل خطر فوت به هر علت وام گیرندگان می‎باشد که در صورت فوت آنان مانده وام در زمان فوت به بیمه گذار پرداخت می گردد.
معمولاً این پوشش را مؤسسات مالی و اعتباری نظیر بانکها و صندوقها جهت وام گیرندگان خود تهیه می نماید.
بیمه نامه حوادث شخصی
بیمه نامه حوادث شخصی خطرات ذیل را در صورت حادثه پوشش می‎دهد.
۱- پوششهای اصلی بیمه حادثه شخصی شامل فوت، نقص عضو و از کار افتادگی کامل و دائم می‎باشد.
۲- پوشش تبعی و یا تکمیلی، شامل: هزینه های پزشکی، پوشش بیمه حوادث خانواده (جهت همسر و فرزندان بیمه شده)، پوشش زمین لرزه و … می‎باشد.
بیمه نامه عمر و پس انداز

هدیه ای ارزشمند برای شما و خانواده تان

براساس این بیمه نامه همه افراد می توانند با در نظر گرفتن توان مالی خویش، پوشش دلخواه خود را با سرمایه مورد نظر انتخاب نمایند

 برای دریافت اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمائید.

جهت مشاهده و محاسبه جدول تعهدات اینجا کلیک نمایید و  یا با تماس حاصل فرمائید

شرایط کلی بیمه نامه عمر و پس انداز

 • اگر به دنبال پشتوانه‌ای برای دوران بازنشستگی هستید.
  اگر به دنبال تشكیل سرمایه و پس‌انداز كردن با روشی با قاعده و منظم هستید.
  اگر در جستجوی حفظ ارزش اقتصادی پس‌انداز خود در مقابل آثار ناشی از تورم هستید.
  اگر در كنار برخورداری از پوشش فوت و پس‌اندازی به دنبال پوششهای تكمیلی دیگر هستید.
  اگر ...

  ما بیمه عمر و پس انداز بیمه آسیا را به شما پیشنهاد می کنیم...

 • با این سرمایه گذاری  شما می توانید:

 • آینده خود و خانواده خود را تأمین نماید.

 • سرمایه گذاری مناسب و سود آور را انتخاب کنید.

 • هزینه های تحصیلی فرزندان را تأمین کنید.

 • ارزش اقتصادی پس‌انداز خود در مقابل آثار ناشی از تورم حفظ کنید.

 • هزینه های جهیزیه و ازدواج فرزندان را تامین کنید.

این بیمه نامه به خاطر اثرات مفید و ماندگاری که برای فرد و خانواده وی بجا می گذارد از طرفداران زیادی برخوردار و مورد توجه اقشار مختلف اجتماع قرار گرفته است.


بیمه مسافرین عازم به خارج از کشور

بیمه آسیا جهت رفاه حال هموطنانی که قصدعزیمت به خارج ازکشور رادارند بادوشرکت امداد رسان آکسا و مفری قرارداد همکاری دارد. این بیمه نامه با مجموعه ای ازتعهدات متعدد ، امنیت خاطر مسافران عازم به خارج ازکشـور را به ارمغان می آورد.البته لازم به ذکر است که جهت دریافت ویزا از بسیاری ار کشور ها داشتن این بیمه نامه الزامی میباشد.از جمله تعهدات این بیمه نامه به موارد ذیل میتوان اشاره نمود: پپرداخت هزینه های پزشکی، حمل و نقل پزشکی، ارجاع پزشکی، پرداخت هزیــــنه فوریت های دندانپزشکی به استثناء پرکردن قطعی و پروتز، بازگرداندن جسد درصورت فوت بیمه شده به کشور مقصد، کمک های حقوقی، عیادت ضـروری از ایران و هزینه های تبعی، درخواست کمک برای رفع مشکلات، بازگرداندن کودکان، ارسال پیامـــهای فوری، مراجعت غیرمنتظره به کشورمحل سکونت، اعزام دارو، تاخیر حرکت هواپیما، بازیابی چمدانهای مفقود شده، عدم تحویل چمدانهای کنترل شده، حواله وجه نقد، فقدان گذرنامه (گواهینامه رانندگی و شناسنامه) بیمه گذار در خارج از کشور.

بیمه درمانی گروهی

به منظور حمایت از افراد جامعه در زمینه جبران هزینه های درمانی ناشی از بیماری و حادثه شرکت بیمه آسیا بیمه ای را تحت عنوان بیمه درمان بصورت گروهی و جهت گروه های بالای پنجاه نفر ارایه می نماید. بدین رو شرکت ها و موسساتی که تحت پوشش سازمان بیمه تأمین اجتماعی، خدمات درمانی کارکنان دولت و یا سایر سازمانهای مشابه هستند می‎توانند با خرید این بیمه کارکنان خود و افراد تحت تکفل را که شامل همسر، فرزندان و والدین تحت تکفل آنان می باشد، تحت پوشش قرار دهند.

بیمه عمر و سرمایه گذاری

بیمه های عمر

جان و سلامتی انسان، همواره در معرض خطرهای گوناگون قرار دارد. بیمه های اشخاص، مشكلات مالی ناشی از وقوع این خطرها را جبران می كند. بیمه های اشخاص شامل سه شاخه اصلی است: بیمه های عمریا زندگی، بیمه های حوادث و بیمه های درمانی.
بیمه گر: شرکت بیمه
بیمه عمر قراردادی است که به موجب آن یک طرف (بیمه گر ) تعهد می کند در مقابل دریافت وجه یا وجوهی (حق بیمه ) از طرف دیگر (بیمه گزار )، سرمایه ای را یکجا در صورت حیات یا فوت شخص معین (بیمه شده ) به شخص یا اشخاص ذینفع (استفاده کننده ) بپردازد. بنابراین در قرارداد بیمه عمر چهار شخص دخالت دارند:

بیمه گذار:
طرف قرارداد بیمه و متعهد پرداخت حق بیمه

بیمه شده:
شخصی که فوت و یا حیات او موجب انجام تعهدات بیمه گر می شود .

استفاده کننده:
شخصی که قرارداد بیمه به نفع او منعقد می شود و از مزایای آن بهره مند می گردد. 


فواید بیمه عمر

بیمه عمر، چهار دسته از نیازمندیهای افراد جامعه را برآورده می سازد:
 

1- تامین زیانهای مالی ناشی از خطر فوت:
بیمه عمر، معاش اعضای خانواده ای را كه سرپرست و حامی خود را از دست می دهند تامین می نماید.


2- تامین مستمری بازنشستگی:
بیمه عمر، برای زمان كهولت و دورانی كه شخص قادر به انجام كار و تحصیل درآمد نمی باشد مستمری مادام العمر فراهم می آورد. 3- تامین زیانهای ناشی از كارافتادگی
 

4- پس انداز و تشكیل سرمایهبیمه عمر راهی است مطمئن در جهت تشكیل سرمایه برای افراد دوراندیش و آینده نگر.
 
عاقل آنست که اندیشه کند فردا را
 


  

            برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید...

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به آدرس استان کردستان – بانه – خیابان کمربندی نرسیده به چهارراه سازمان آب بیمه آسیا نمایندگی رحیم پورمراجعه نموده و یا با شماره تلفن 09183761671 تماس حاصل فرمائید.